Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

XXI Zjazd SPOTC

28—30 SIERPNIA 2009

Pole tekstowe: SO1NE; SP1MHQ+xyl; SP2CLJ; SP2DKI; SP2DX; SQ2ETN; SP2EXN+xyl; SP2FCR; SP2GJI+xyl; SP2HOU+xyl; SP2HXY; SP2IU+xyl; SP2IW +xyl; SP2JGZ; SP2JNB+xyl; SP2JVW; SP2JYX+xyl; SP2UT+xyl; SP2SWK; SP2WB+xyl; SP3CSD +xyl; SP3EAX+xyl; SP3FCO + SP3XBR; SP3FFN+xyl; SP3PL; SP4BBU+xyl; SQ4INS; SP5BFW+SP5YH; SP5IYI+xyl; SQ5ABG+xyl; SP6T+xyl; SP6ARR+xyl; SQ6R+xyl; SP56JIU+xyl; SP6RZ+xyl; SP7AAK+xyl; SP7CKF; SP7EXJ; SP7FP; SP7IL; SP7KI; SP7ZX; SP9QMT+xyl; SP9CAT; SP9GDI;  
Pole tekstowe: Zjazd pełen wrażeń

W dniach 28 – 30 sierpnia br. w Chomiąży Szlacheckiej na Pałukach odbył się kolejny XXI Zjazd Klubu Seniorów PZK . Do pięknego Ośrodka nad jeziorem przybyło 65 seniorów krótkofalarstwa polskiego (przeważnie z żonami) .Wieczorem , zgodnie z tradycją towarzystwo spotkało się przy grillu, gdzie przy piwku opowiadano sobie różne przygody w eterze. W sobotę przed południem panowie brali udział w obradach , a panie spędzały czas przy kawie i cieście. Podczas obrad koledzy zdecydowali się powołać komisję, która ma zbierać  postulaty członków OTC dotyczące zmian w regulaminie członkowskim. Zaproponowano też powołanie komisji wydawniczej . Spotkało się to z aplauzem zebranych.. Kolega Ryszard SP4BBU z Olsztyna promował swoja książkę pt. Krótkofalarstwo moją pasją (wspomnienia krótkofalowców). Mówił o perypetiach związanych ze zbieraniem materiałów i drukiem książki. Jeden sygnalny egzemplarz książki przywiózł sponsor wydania SP7DDD Andrzej z Łodzi .Uczestnicy zjazdu otrzymali płytkę CD z nagraniem książki. Zasługa to prezesa OTC Ryszarda SP2IW i organizatora zjazdu Grzegorza SP3CSD, którzy z dużym poświęceniem przygotowali płytki na kilka dni przed spotkaniem . Po południu seniorzy odwiedzili pobliski Biskupin i muzeum kolejek wąskotorowych w Wenecji. 
  Wieczorem odbyła się kolacja koleżeńska z tańcami. Kolega Reiner SQ6R przygotował loterię fantową . Można było wygrać m.in. lampy nadawcze, radiostacje UKF ,transformatory , bezprzewodowe aparaty telefoniczne itp. Dochód z loterii zasilił konto klubu OTC . Koledzy z uznaniem mówili o wspaniałej organizacji zjazdu. Zasługa to Grzegorza SP3CSD i jego żony Barbary. Godna podkreślenia jest też rodzinna atmosfera zjazdu. Doborowe towarzystwo nestorów krótkofalarstwa, wzajemna życzliwość i i duch Ham Spiritu sprawiły że koledzy chętnie przyjeżdżają na kolejne zjazdy Old Timersów. Do zobaczenia zatem za rok gdzieś w Polsce. 
                                  
 SP4BBU Ryszard z Olsztyna

XXI Zjazd

OTC

w

obiektywie